Kediyi ezen komşunu görüntüledi

KALEM Farkıyla...

Kediyi ezen komşunu görüntüledi

Kediyi ezen komşunu görüntüledi

Kepez’deiddiaya göre arabasının lastiğine girdi diye kediyi ezen kişiyi komşusunu görüntüledi. Görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekti.

Olay Çarşamba günü Kepez Cumhuriyet Mahallesi Yıldız Caddesinde meydana geldi. Sağanak yağmur nedeni ile yavru bir kedi bir aracın lastiğine sığındı. İddiaya göre araç sahibi yavru kediyi aracı ile ezdi. Komşusu S.A ise ölen kediyi ve araç sahibini videoya çekti. Görüntülerde yavru ölü bir kedinin cansız bedeninin yolda olduğu kaydedildi. S.A ise “O kediye niye ezdin? Göz göre göre niye ezdin kediyi? Yazık günah değil mi? Baksana iki sefer üç sefer geçtin üzerinden” diye tepki gösterdi. Video görüntülerinde isminin Hayri olduğu öğrenilen araç sahibi ise “Görmedim bağırma” diye cevap verdi. S.A ise bunun üzerine, “Ne demek görmedim? ‘Pist’ derken gördün ya” dedi. Görüntülere hayvanseverler büyük tepki gösterdi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST