Çanakkale merkez İntepe Köyü’nde kargir ev ve ahır mahkemeden satılıktır

KALEM Farkıyla...

Çanakkale merkez İntepe Köyü’nde kargir ev ve ahır mahkemeden satılıktır

Çanakkale merkez İntepe Köyü’nde kargir ev ve ahır mahkemeden satılıktır

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre;
T.C. ÇANAKKALE (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU 2021/27 SATIŞ TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
Özellikleri : Çanakkale Merkez İntepe Köyü Köyiçi mevkiinde kain tapuda Ada:212, Parsel:8’de kayıtlı 594,60 m2 yüzölçümünde, İl merkezine 17 km mesafede, çevresinde eski ve yeni köy evleri bulunan, köyün merkezine çok yakın, temel altyapı hizmetlerinden faydalanan, üzerinde tek katlı taş kargir hayli eski ve yıpranmış durumda üzeri oluklu ve yerli kiremitle örtülü. dışa bakan kapı ve pencere doğramaları demir doğrama olan mesken olarak kullanılan yaklaşık 45 m2 lik yapı ile, yine tek katlı taş ve tuğladan yığma olarak inşa edilmiş hayli eski ve ve yıpranmış üzeri oluklu kiremitle örtülü yaklaşık 40 m2 lik kullanılmayan yapı ile yine hayli eski ve yıkık-viran durumda tek katlı kullanılmayan taş kargir bu hali ile ekonomik değeri bulunmayan yapı ile içinde bir adet incir, bir adet kayısı, bir adet badem ağacı bulunan bahçeli kargir ev ve ahır vasfında taşınmaz.
İmar Durumu : 1/1000 ölçekli uygulama imar planı içerisinde serbest nizam 2 kat konut gösteriminde kalan ancak 3194 sayılı imar kanunu 8.maddesine eklenen (ek paragraf:14.02.2020-7221/6 md.) imar planlarında bina yükseklikleri en çok serbest olarak belirlenemez denmekte olup, yapı nizamı taşınmaz müdürlüklerince yerinde incelenerek belirlenebileceği ayrıca taşınmazın ilgi plana esas imar uygulamalarının (ifraz, tevhid, yola terk, yoldan ihdas vb.) henüz tamamlanmadığından, ilgili imar uygulamaları tamamlanmadan inşai uygulamaya geçilemeyeceği il özel idaresince bildirilen
Kıymeti : 428.075,00 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST