Köfteci Yusuf açıldı

KALEM Farkıyla...

Köfteci Yusuf açıldı

Köfteci Yusuf açıldı

Türkiye’nin önemli restoran zincirlerinden Köfteci Yusuf Troy Park AVM’de açıldı.

Köfteci Yusuf 50’inci şubesini Çanakkale’de açtı. Dün açılışı yapılan yere ilk günden Çanakkaleliler büyük ilgi gösterdi. 500 kişilik kapasitesi bulunan mekanda Köfteci Yusuf’un kendine ait bir de kasap bölümü yer alıyor. Açılış sonrası açıklamalarda bulunan Tarık Yıldırım, Çanakkale’de güzel bir potansiyel olduğunu düşündükleri için şube açtıklarını belirtti. Yıldırım Çanakkale’ye şube açılması konusunda geç bile kalındığının altını çizerek, “Hepimiz için hayırlı uğurlu olsun. Misafirlerimizi ağırlamaktan onur duyarız. Çanakkale halkımızı davet ediyoruz” dedi. Mekanın içinde et reyonu olduğunu kaydeden Yıldırım, “Bizim etlerimiz günlük, taze olarak gelir. Biz kendi ETG tesislerimizde hazırlıyoruz. Aylık periyodik aralıklarla denetimlerimiz olur. Helal damgamız vardır. Hiçbir şekilde Çanakkale halkının aklında bir soru işareti olmasın. Kasabımız diğer kasaplara göre çok hesaplıdır. Çanakkalelileri alışverişe de davet ediyorum. Döneriye kısmımız var. O da bir ay sonra faaliyete girecek. Eklemeler olacak. Yavaş yavaş büyütüyoruz. Müşterilerimize karşı kaliteli hizmetimizi sunduğumuz zaman bunun üzerine arz talep olursa ikinci şubemizi açarız neden olmasın. Bu 50’in şubemiz oluyor. Devamı da gelecek. Bütün et çeşitlerimizi var. Köfte, tavuk et çeşitlerimiz var, sucuk var, et çeşitlerimizden bonfile, biftek, antrikot, kuzu şiş, kuzu beyti, pirzola. Kasap reyonumuzda et çeşitlerimiz var. Müşterimiz gelip kendileri bakabilirler, alımını yapabilirler” dedi.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST