”Koltuk beğenmeyenler cezasını çekecek”

KALEM Farkıyla...

”Koltuk beğenmeyenler cezasını çekecek”

Dün AK Parti Grup Başkan vekili Bülent Turan, ile yerel basının temsilcileri olarak bir araya gelip, mesleki sorunlar ve siyasi gelişmeler değerlendirildi.

AK parti Grup Başkan vekili Turan, yerel basının sorunlarını bildiğini, güçlenebilmesi için üzerine düşen sorumluluk varsa seve seve yerine getirebileceğini ifade etti. Yerel basın temsilcilerinden Aynur Ganiler, Güngör Yıldız ve İlker Yurttaş ile kordon boyunda bir mekanda oturup karşılıklı fikir alış-verişinde bulundular. Çanakkale yerel siyaseti ile ilgili basın temsilcilerinden bilgi alan Grup Başkan Vekili Turan, genel siyaset ile ilgili de önemli gelişmeleri anlattı.

AK Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan, kendisine yöneltilen sorularla ilgili olarak yaptığı genel açıklamada “Koltuk beğenmeyenler, bunun cezasını çeker. Biga’da yaptığım açıklamada bunları belirtmiştim. Orada İyi parti ile ilgili bir iddiam vardı. Bu gün o iddia gerçek oldu. Manisa İYİ Parti Milletvekili partisinden istifa etti” dedi. Turan, İYİ partinin 31 marttan sonra dağılma sürecine gireceğini ileri sürdü. İşte Turan’ın söz ettiği iddianın yer aldığı o video:

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST