Lapseki’de vahşet! (VİDEO)

KALEM Farkıyla...

Lapseki’de vahşet! (VİDEO)

Lapseki’de vahşet! (VİDEO)

Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde yavru bir köpek işkenceyle öldürüldü. İşkence yapan kişilerin ise çığlık atmasın diye köpeğin ağzına pamuk doldurduğu öne sürüldü.

 

Diğer yavrularında aynı tehlike ile karşı karşıya olduğunu söyleyen hayvanseverler; “Diğerleri de sahip çıkılmazsa öldürülecek.Ona bakın kadın baskı görüyor. Yok mu el uzatacak kimse?” dediler. Yavru köpekler için acil yuvaya ihtiyaç olduğunu söyleyen hayvanseverler; “Yavrular kimsenin sevmediği itelediği, mama verenlerinde hakarete uğradığı bir yerde Lapseki’deler. Videodaki yavrunun ağzına pamuk doldurularak işkence edilerek öldürülmüş, diğerleri de tehlikede. Bayan tek başına. Yardım edeni yok. Bir geliri de yok. Çevre halkı tarafından baskı görüyor sen alıştırdın bunları buraya diyerek. 4 aylık civarında yavrular. Sayıları çoktu ama sadece 4 tanesi hayatta şu an. İstanbul’da yer çıkarsa bir şekilde ulaşımında sağlarız yok mu el uzatacak kimse? 0542 576 95 17 no’lu telefondan bizi arayın” diyerek yardım talep ettiler.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST