Madenciler Günü’nü yerinde kutladı

KALEM Farkıyla...

Madenciler Günü’nü yerinde kutladı

Madenciler Günü’nü yerinde kutladı

Fotoğraf sanatına olan ilgisi ile başlayan çekimlerini her geçen gün ilerletip profesyonelleştiren Cihan Kurnaz, yaptığı çekimlerle adından sıkça söz ettiriyor. Anları ölümsüzleştiren Kurnaz, geçtiğimiz gün Çan’daki bir maden ocağına giderek oradaki maden işçilerini çalıştıkları esnada görüntüledi. 4 Aralık Dünya Madenciler Günü dolayısıyla zor şartlar altında işlerini yapan tüm madencilerin gününü sosyal medya hesabından çektiği bu kareyi paylaşarak, “Alın terine kömür karışmış yaşamlar. 4 Aralık Dünya Madenciler Günü Kutlu Olsun.” diyerek kutladı. Biz de Kurnaz’ı duyarlılığı adına tebrik ediyor, en zor mesleklerden biri olan Maden işçilerinin gününü bir kere daha kutluyoruz.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST