Mahkeme para cezasına çarptırdı

KALEM Farkıyla...

Mahkeme para cezasına çarptırdı

Mahkeme para cezasına çarptırdı

Kepez’de yavru bir kediyi öldürdüğü iddiasıyla komşusunu videoya çeken Selçuk Yıldırım’ın davası dün görüldü. Mahkeme Yıldırım’a komşusunu videoya çektiği için 2 bin 750 TL para cezasına çarptırdı.
Geçtiğimiz aylarda Kepez Cumhuriyet Mahallesinde yavru bir kediyi ezdiği iddiasıyla komşusunu videoya çeken Selçuk Yıldırım’ı görüntü aldığı için o komşusu mahkemeye vermişti. Çanakkale Adliyesinde görülen mahkeme sonucu Yıldırım’a 2 bin 750 TL para cezası verildi. Duruma tepki gösteren Yıldırım, “Bugün bana destek olan iki arkadaşımıza çok teşekkür ederim. Bundan sonra hakim bana yasak koydu. Kedilerimizi Hayri’den koruyamayacağız. Bir de ceza kesti 2750 TL. Bundan sonra adam vursun, öldürsün seyredeceğiz. Yapacak bir şey yok” dedi. Karar hayvanseverler tarafından büyük tepki topladı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST