Mavi Bilye Gezginleri yollarda

KALEM Farkıyla...

Mavi Bilye Gezginleri yollarda

Mavi Bilye Gezginleri yollarda

Mavi Bilye Gezginleri geçtiğimiz gün Kilitbahir’in altını üstüne getirdi. Ciğerci Baba Tepesine giden gezginler ardından Çanakkale’nin ve Boğazın kuş bakışı fotoğraflarını çekti. Grubun içinde yer alan Prof. Dr. Osman Demircan ise geziden bu kareleri fotoğraflamaya ihmal etmedi. Osman Bey gezi ile ilgili verdiği bilgide, “Bir çeşmeden su içilip ulu çınarların altında piknikten sonra kantaronlar da toplanıp Boğaz manzaralı yollardan “Dur Yolcu” tepesinden 50 derece meyille 6 km yerine 7.5 km yürüyerek Ağadere Hastanesi Şehitliğine inildi. Kilitbahir’de balık da yenildikten sonra Çanakkale’ye dönüldü. Doğa zenginlikleri içinde bol oksijenli bir gün geçti, tüm katılımcılara teşekkürler, iyi ki varsınız” dedi. Bizler de kendilerine aman enerjiniz bitmesin, nice gezilere diyoruz.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST