Megan Fox’un Troia’sı geliyor…

KALEM Farkıyla...

Megan Fox’un Troia’sı geliyor…

Legends Of The Lost ile Megan Fox programı başlıyor. Megan Fox’un yer aldığı Legends Of The Lost programı, Troia Savaşı’nı sorguluyor, Stonehenge taşlarını kazıyor ve kadın Vikingleri arıyor.

Ünlü oyuncu Megan Fox, Travel Channel’ın yeni dizisi Legends of the Lost ile tarihi gerçekleri gün yüzüne çıkaracak. Çanakkale’de Troia Ören Yeri’nde bu yaz çekimleri gerçekleştiren programda Megan Fox, kamuoyu tarafından ilgiyle takip edilmişti. Çekimleri tamamlanan TV programının 20 Mart 2019 tarihinde vizyona gireceği duyuruldu. Fox’un, Troia Savaşı ile ilgili olan bölümün ise 25 Aralık 2018 Salı günü Travel Channel’e gelmesi bekleniyor. Programda; Fox, “Troia Savaşı’nın Efsane veya Hakikat” olup olmadığını öğrenmek için Türkiye’ye seyahat ediyor. Fox, yüksek teknoloji kullanılan programda, en son arkeolojik buluntuları inceleyerek günümüz Troia’sını aydınlatmayı hedefliyor.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST