Mektebim el değiştiriyor

KALEM Farkıyla...

Mektebim el değiştiriyor

Mektebim el değiştiriyor

Çanakkale’de geçtiğimiz yıl eğitim-öğretime başlayan Mektebim Özel Okulları’nın el değiştireceği öğrenildi.

Çanakkale’de geçtiğimiz yıl anasınıfı, ilkokul, ortaokul ve lise yaş grupları ile eğitim-öğretime başlayan Mektebim Özel Okulu’nun el değiştireceği öğrenildi. İddiaya göre Mektebim Okulları, İstanbul’un ilk Büyükşehir Belediye Başkanı ve Yeditepe Üniversitesi’nin kurucu Bedrettin Dalan’ın sahip olduğu İstanbul Eğitim ve Kültür Vakfı’na (İstek Vakfı) satılacak. Yapılacak satışın ardından okulun isminin değiştirileceği de iddia ediliyor. Okuldaki öğretmenlerin akıbetinin ne olacağı ise henüz bilinmiyor.

Mektebim Özel Okulları, 11 bin 500 metrekarelik kapalı alan olmak üzere, toplam 22 bin 500 metrekare alan üzerinde hizmet veriyor. 65 kampüs, 204 okul, 30 bin öğrenci ve 6 bin personel ile Mektebim Okulları’nın Çanakkale Kampüsü içinde, Kapalı Spor Salonu, Kapalı Yüzme Havuzu, Branş Derslik ve Laboratuvarları, Kütüphane, Konferans Salonu, Teknolojik Sınıflar, Drama Dersliği ve Satranç Dersliği yer alıyor.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST