Miniklerin müzikal gösterisi ayakta alkış aldı

KALEM Farkıyla...

Miniklerin müzikal gösterisi ayakta alkış aldı

18 Mart İlkokulu 1/E sınıfı Minika Dansçıları yılsonu etkinliğinde Atatürk’ün Bursa’da gerçekleşen öğretmenler balosunu ve milli mücadelenin 100. yılını sahnede harika bir müzikalle gerçekleştirdiler. Eğitmen Kadir Kaşen’in önderliğinde vals yapan minikler Zeybek gösterisi ile de duygu dolu anlar yaşattılar. Ardından Atabarı ile göz doldurarak öğretmenleri ve ailelerini gururlandıran minikler gösteri sonunda dakikalarca ayakta alkış aldılar. Gösteri ile ilgili teşekkürlerini sunan Eğitmen Kadir Kaşen; ” Tüm öğretmen ve velilerimize çaba ve destekleri için sonsuz teşekkür ederim. Herkesin emeğine sağlık” dedi. Bizler de minikleri ve eğitmenlerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST