Şampiyon karateciler ödüllendirildi

KALEM Farkıyla...

Şampiyon karateciler ödüllendirildi

Şampiyon karateciler ödüllendirildi

Çanakkale Karate İl Temsilcisi Süleyman Orhan ve Çanakkale Geçilmez Karate Kulübü Antrenörü Berhat Elbasan nezaretinde Şampiyon Karateciler, İl Müdürü Aziz Sinan Alp’i makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp yaptığı açıklamada;“Bulgaristan’da düzenlenen 10. Shotokan Karate Şampiyonası’nda dereceye giren sporcularımızı tebrik ediyorum inşallah bundan sonrada başarılarına devam ederler tabiî ki bizde başarılı sporcularımızın daima yanında olacağız ve onlara destek vermeye devam edeceğiz Ayrıca sporcularımızı yetiştiren başarılı antrenörlerimizide tebrik ediyorum” dedi. Çanakkale Karate İl Temsilcisi Süleyman Orhan ise yaptığı açıklamada; “Öncelikle Antrenörlerimiz ve sporcularımızın hep yanında olan İl Müdürümüz Sayın Aziz Sinan Alp’e teşekkür ediyorum ve inşallah bundan sonra hep birlikte daha büyük başarılara imza atarız” ifadelerine yer verdi. Ziyaretin sonunda İl Müdürü Aziz Sinan Alp 10. Shotokan Karate Şampiyonası’nda dereceye giren sporculara ve antrenörlere çeşitli hediyeler verdi.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST