”Savaş değil seçim yapıyoruz”

KALEM Farkıyla...

”Savaş değil seçim yapıyoruz”

”Savaş değil seçim yapıyoruz”

Ak Parti Çanakkale Belediye Başkan Ardayı Ayhan Gider, çalışan gazeteciler günü nedeniyle basın mensuplarına kahvaltı verdi. Gider kahvaltı sonrası, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Gider, “Ülgür Başkan ile en az canlı yayında 3 kere tartışalım, karşılıklı görüşlerimizi, projelerimizi paylaşalım. Bunu gerçekten isterim. Vatandaşımızın karşısına çıkalım ve eteğimizdeki taşı dökelim. Bu da Çanakkale için bir milat olsun. Vatandaş tercihini iki adayı karşılıklı dinleyerek, izleyerek ve projelerini bilerek yapsın” şeklinde konuştu.

Ülgür Gökhan’ı düelloya mı davet ediyorsunuz sorusu üzerine Gider “Biz seçim yapıyoruz, savaş yapmıyoruz. Her aday en iyi ben yönetirim iddiasını ortaya koyabilmesi için canlı yayında tartışma insanların tercihine yardımcı olur” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST