Serkan Beceren Türkiye Şampiyonu

KALEM Farkıyla...

Serkan Beceren Türkiye Şampiyonu

Serkan Beceren Türkiye Şampiyonu

Özel Sporcular Türkiye Cimnastik Şampiyonası’nda Çanakkaleli Serkan Beceren Türkiye Şampiyonu oldu.

Özel Sporcular Türkiye Cimnastik Şampiyonası İzmir Bornova’da düzenlendi. Organizasyona Türkiye genelinden, 79 kulüp katıldı. Şampiyonaya Çanakkale Özel Çocuklar Spor Kulübü’nden katılan Serkan Beceren, önceki turnuvalarda olduğu gibi yine Türkiye Birinciliği ünvanı ile taçlandı. Gösterilerde; Artistik Aletli Level 2 kategorisinden yarışan Serkan Beceren sırasıyla; Kulplu, Halka, Atlama Masası, Parelel ve Barfiks dallarında sergilediği süper performansıyla Türkiye Şampiyonluğunu elde etti. Salondaki izleyicilerin alkış tufanı ile karşılaştı. Serkan Beceren, böylelikle tüm yıla yayılan ciddi, disiplinli, düzenli ve özverili çalışmalarının karşılığını aldı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST