Sinop güzeli Seda!

KALEM Farkıyla...

Sinop güzeli Seda!

Sinop güzeli Seda!

Kentin sevilen isimlerinden Seda Atan, Türkiye’nin en kuzey burnu Sinop ilçesini gezdi. Kendi kalemiyle Sinop ilçesini en güzel şekilde anlatan Seda Atan, gezi karelerini ise şu kelimelerle paylaştı; “Aldırma Gönül parçasının Sabahattin Ali tarafından kaleme alındığı, tarihe tanıklık etmiş Sinop Cezaevi’in bulunduğu, ‘Gölge etme, başka ihsan istemem’ diyen Diyojen’in doğduğu topraklara ev sahibi yapmış, bir eşi Norveç’te bulunan, Türkiye’ nin tek fiyortuna sahip en Kuzey nokta olanHamsilos ile görsel şölen yaşatan, Tatlıca Köyü yakınındaki Erfelek Şelalesi ile oksijene boğarak oksimoran örneği oluşturan, trafik ışığı kullanmayan mutlu insanların kenti, güzel Sinop!”
İşte o fotoğraflar:

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST