Sütun Enerji ailesi iftar sofrasında

KALEM Farkıyla...

Sütun Enerji ailesi iftar sofrasında

Sütun Enerji ailesi iftar sofrasında

Sütun Enerji’nin sahibi Kürşat Tuna ve ablası Nagihan Tuna’nın her sene Ramazan Ayı’nda düzenledikleri geleneksel iftar yemeğine şirket personelleri ve aileleri katıldı. Bu sene Güzelyalı İda Kale Resort Otel’de düzenlenen iftar yemeğinde birlik ve beraberlik içinde güzel bir akşam geçiren Sütun Enerji çalışanları oldukça mutlu olarak teşekkürlerini sundu. Kürşat bey ise, “geleneksel Sütun Enerji şirket iftarımızda çalışanlarımız, ailelerimiz ve dostlarımızla bir araya geldik. Rabbim hepimizin oruçlarını, ibadetlerini kabul eylesin. Sevdiklerimizle birlikte ağız tadıyla, sağlık ve huzurla nice güzel Ramazanlar yaşamayı nasip etsin. Tüm sevdiklerimize selam ve sevgiler.” dedi. Bizler de Allah kabul etsin diyoruz.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST