Tavlı, kaymakamlarla bir araya geldi

KALEM Farkıyla...

Tavlı, kaymakamlarla bir araya geldi

Tavlı, kaymakamlarla bir araya geldi

Vali Orhan Tavlı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik toplantı salonunda kaymakamlarla bir araya geldi. Toplantıda, Çanakkale merkez ve ilçelerinde huzurlu ve güvenli bir ortamda gerçekleştirilen Mahalli İdareler Seçimleriyle ilgili alınan güvenlik tedbirleri değerlendirildi.

Vali Orhan Tavlı, seçim öncesi, sırası ve sonrasında ilimiz genelinde seçimlerin güvenliğine ilişkin olarak alınan tedbirlerle vatandaşlarımızın huzur ve güven ortamında bir seçim süreci geçirdiklerini söyledi. Toplantıda, İlçe kaymakamlarından, ilçelerin taleplerini dinleyen Vali Orhan Tavlı, ilçelerde yapılan çalışmaların koordineli ve vatandaşların talepleri doğrultusunda hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesinin sağlanmasını istedi. Vali Orhan Tavlı, 31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilen Mahalli İdareler Seçimlerinin alınan tedbirlerle huzurlu ve güvenli bir ortamda gerçekleştirilmesinden dolayı da kaymakamlarla, emniyet ve jandarma birimlerine teşekkür etti.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST