Terzi halkla tanıştı(VİDEO)

KALEM Farkıyla...

Terzi halkla tanıştı(VİDEO)

Çanakkale’ye bağımsız belediye başkan adayı olan İlyas Terzi, dün Çanakkaleliler ile bir araya geldi. Halk Tanıtım Toplantısı’nda soruları aksanıyla açıklayan Terzi’nin projeleri ise bazı vatandaşlar tarafından çok beğenildi. Sosyal medyada paylaşımlarıyla dikkat çeken Terzi, Türkçe karakterleri genelde yanlış yazdığı için eleştirildiğini belirterek; “Rize’de doğdum, ama 19 yaşında Amerika’ya yerleştim. Amerika’da ticaret hayatına uzun yıllar devam ettim. Evli ve iki kız çocuk babasıyım. Halen dünyanın çeşitli yerlerinde ticari faaliyetlerimi sürdürüyorum. Bu yüzden Türkçe karakterlerle ilgili sorunlar yaşamıyorum değil. Bunun için özür dilerim. Ama kendimi olabildiğince iyi ifade ettiğimi düşünüyorum” dedi. Toplantıda tramvay ve Sarıçay projesi sorularını yanıtlayan Terzi, eğlenceli kişiliği ile ilgi toplamayı başardı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST