Total War’dan Troy efsanesi

KALEM Farkıyla...

Total War’dan Troy efsanesi

Dünyanın en büyük oyun üreticilerinden SEGA, Total War serisini Troy ile sürdürüyor. Tanıtımı yayınlanan oyun 2020 yılında oyunseverler ile buluşacak.

Total War Saga: Thrones of Britannia ile oyuncuları rekabet dolu savaşlara götüren SEGA, yeni oyunu ile de aynı başarıya ulaşmayı hedefliyor. Steam üzerinde sergilenmeye başlanan ve 2020 yılında lansmana çıkacağı ifade edilen Total War Saga: Troy serinin diğer oyunları gibi bünyesinde Türkçe dil seçeneğine yer verecek. Homeros’un İlyada destanından esinlenilen Troy bünyesinde efsanelerin derinliklerine inecek ve gerçek olayları barındıracak. Çağın şartlarını en gerçekçi şekilde karşımıza çıkaracak olan Troy 2020 yılında Steam üzerinde lansmana çıkacak.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST