Turan ailesinin sünnet heyecanı

KALEM Farkıyla...

Turan ailesinin sünnet heyecanı

Turan ailesinin sünnet heyecanı

AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile eşi Kevser Turan şu sıralar farklı bir heyecan içinde. Oğulları; Ömer, Kerem ve Asaf’ın sünnet törenlerine hazırlanan aile hazırlıklara başladı. Lapseki’de yapılacak tören 1 Eylül Pazar günü saat 19.00’da Mevlid-i Şerif ile başlayacak. Saat 20.00’da ise yemek ikramı yapılacak. 20-30-22.30 arası Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği ve Halk Oyunları gösterisi yapılacak. Saatler 22.30’u gösterdiğinde ise kına törenine geçilecek. Sünnet töreni çocuk sokağı etkinleri ve ikramlar ile devam edecek. Turan ailesi ayrıca törene katılamayıp çelenk göndermek isteyen misafirlerinden çelenk göndermek yerine Türk Kızılay’ına bağış yapılmasını istedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST