Turan; ”Bayramiçli önce kendisine oy vermesi lazım”

KALEM Farkıyla...

Turan; ”Bayramiçli önce kendisine oy vermesi lazım”

Turan; ”Bayramiçli önce kendisine oy vermesi lazım”

Bayramiç Belediyesinin yaptırdığı Menderes mahallesi düğün salonu ve spor kompleksi, törenle hizmete açıldı.

Bayramiç Belediyesi tarafından Menderes mahallesinde yaptırılan düğün salonu ve spor kompleksinin açılışına, Bayramiç Kaymakam Vekili Ali İkram Tuna, AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin Arslan, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız, AK Parti Bayramiç İlçe Başkanı Mehmet Demirsöz katıldı. Açılışta çok sayıda vatandaş katıldı.

Tören, Bayramiç Belediye Başkanı AK Partili Sadettin Arslan’ın konuşmasıyla başladı. Başkan Arslan, “Ben ilçemin halkına güvendim, güveniyorum. Birlikte daha çok açılışlar yapacağız” dedi. AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, “Önümüzde tam 5 sene var. 5 sene bu ülkenin önünde referandum yok, seçim yok, yerel yok, genel yok. Dolayısıyla bu seçimlerde ki istikrarımız. Yerel ve genel uyumumuz çok kıymetli. Çanakkale’nin merkezine baktığınızda , Bayramiç’e baktığınızda 5 sene uyum olan yönetimin ne demek olduğunu görüyorsunuz. Bayramiç’te değişmeyen kalmadı neredeyse. Okullar, alt yapı, kültür hizmetleri, bir çok köyümüzün taş asfalt döşemeleri, değişik yerlerde ki baraj çalışmalarımız. Muazzam işler yapıldı. Ama bu bizim kapımızı aşındıran, bizi rahat bırakmayan sevdiğimiz bir başkan olduğundan dolayı oldu. Bize gelmese, takip etmese, selam vermese sonuç almak zor olurdu. O yüzden diyoruz ki bu yeni dönemde 5 yıl seçim olmayan dönemde bırakın partileri bir tarafa Bayramiçli önce kendisine oy vermesi lazım. Hizmete oy vermesi lazım, yeni dönemde 5 yıl omuz omuza koşacağımız adamları işin başına getirmesi lazım. Bizim, Belediye Başkanı Sadettin Arslan’a inancımız tam ve her zaman destekçisi olacağız. Bu uzun boylu adama güvenin, hizmetlerimizin devamı gelecek” diye konuştu. Kurdelenin kesilmesiyle gerçekleşen açılışın ardından, katılımcılara pilav ikramında bulunuldu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST