Turizm Haftası başlıyor

KALEM Farkıyla...

Turizm Haftası başlıyor

Turizm Haftası başlıyor

15 – 22 Nisan tarihleri arasında 43.’cüsü düzenlenen Turizm Haftası, bu yıl da ülkenin dört bir yanında çeşitli etkinlikler ile kutlanacak.
Hafta kapsamında, Çanakkale İl Kültür Turizm Müdürlüğü de bir dizi program hazırlayarak haftayı dolu dolu geçirmeye hazırlanıyor. İlk gün etkinlikleri saat 10.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda çelenk sunma töreni ile başlayacak. Turizm haftası sırasıyla; 11.00 Çağlar Kaynak Basketbol Sahası etkinlikleri, saat 14.30 kordonboyu etkinlikleri, saat 18.00 Güzel Sanatlar galerisi sergi açılışı ve saat 20.00 İÇDAŞ Kongre Merkezi TSM Konseri ile devam edecek. Etkinlikler 21 Nisan Pazar gününde son bulacak. İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz, tüm halkı gerçekleştirilecek etkinliklere davet etti.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST