‘’Turizme yatırım yapan kişi asla aldanmaz’’

KALEM Farkıyla...

‘’Turizme yatırım yapan kişi asla aldanmaz’’

‘’Turizme yatırım yapan kişi asla aldanmaz’’

İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz, TON TV’de Ogün İnal’ın hazırlayıp sunduğu ‘Güncel’ programına konuk oldu. Dokuz, Çanakkale’de Turizm faaliyetleri hakkında değerlendirmelerde bulundu.
Yaklaşık bir saat süren programda Çanakkale Turizmi, 2018 Troya Yılı çalışmaları, Troya Müzesi,2019 yılında turizmden beklentiler ile ilgili konu başlıklarına yer verildi. Çanakkale’nin marka bir kent olduğunu dile getiren Dokuz, “ 2019 Yılında Türkiye ve Çanakkale’de turizm gözle görülür bir ivme gösteriyor. Şehrimizde turizme yatırım yapan kişi asla aldanmaz diyoruz. Çanakkale turizm çeşitliliği ile marka kent olmayı, diğer taraftan ise kimlikli bir kent olmayı fazlasıyla hak ediyor. Troya Yılı ile birlikte başlatılan spor, eğitim, kültür ve sanat alanlarındaki etkinliklerin uzun yıllara yayılarak sürdürülebilir hale gelmesini hedefliyoruz” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST