10 günde 26 noktada hizmete girecek

KALEM Farkıyla...

10 günde 26 noktada hizmete girecek

10 günde 26 noktada hizmete girecek

Kepez Belediyesi’nin Wh-international şirketi ile protokol imzalayarak hayata geçirdiği “Geri dönüşüm kumbarası” 10 gün içinde 26 noktada hizmete başlayacak.
Konuyla ilgili Kepez Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Geri dönüşüm kumbarası” sayesinde kullanılamayacak durumdaki pek çok eşyanın yeniden kullanıma kazandırılacağı ifade edilerek şöyle dendi: “Temiz çevre ve sağlıklı yaşam alanları için geri dönüşüm adına büyük bir adım atıldı. Belediyemizin Wh-international şirketi ile protokol imzalayarak hayata geçirdiği ve 10 gün içinde 26 ayrı noktada faaliyete geçecek olan “Geri Dönüşüm Kumbarası” sayesinde kullanılamayacak durumdaki ayakkabı, giyim vb. ürünler yeniden kullanıma kazandırılacak.”

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST