Semizoğlu ”Çanakkale için taleplerimizi, önerilerimizi aktaracağız”

KALEM Farkıyla...

Semizoğlu ”Çanakkale için taleplerimizi, önerilerimizi aktaracağız”

Semizoğlu ”Çanakkale için taleplerimizi, önerilerimizi aktaracağız”

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, 14 Mayıs’ta gerçekleşen seçimlerden sonra değerlendirmede bulundu.

Başkan Semizoğlu, sosyal medya hesabından yayınladığı açıklamasında, “14 Mayıs Pazar günü 2023 Türkiye genel seçimleri yapıldı ve bu seçimler ile Gazi Meclisimizin yeni üyeleri belirlendi. Türkiye Cumhurbaşkanlığı seçiminin de ilk turu gerçekleşti.

Seçimlerin Türk insanına yakışır bir şekilde huzur ve güven ortamında tamamlanması demokrasiye olan inancımızı bir kat daha arttırmıştır.

Öncelikle seçim sonuçlarının Devletimiz ve Ülkemize hayırlar getirmesini diliyor, seçmiş olduğumuz Çanakkale Milletvekillerimizi gönülden kutluyorum. Her biri sevip saydığımız, her ortamda beraber olduğumuz, yakınlarımızın tabutlarını beraber omuzladığımız ya da komşularımızın düğünlerinde birlikte oturduğumuz insanlar, arkadaşlarımız, kardeşlerimiz. Hepsi bizleri en iyi şekilde temsil edecek yeterlilikte ve donanımdadırlar.

Dört milletvekilimizi de tek tek arayarak tebrik ettim, başarılar diledim. İnşallah Haziran ayı içerisinde kendilerini davet edeceğiz ve Odamızda Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanımız Ünal Özcan’ın da katılımı ile bir araya geleceğiz. İş dünyası temsilcileri olarak düzenleyeceğimiz geniş katılımlı toplantıda Sayın Vekillerimize ortak sevdamız Çanakkale için taleplerimizi, önerilerimizi aktaracağız.

Türk seçmeninin 28 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek olan ikinci tur seçimlerini de iradelerine ipotek koydurmadan aktif katılım ile huzur içinde tamamlayacağına inanıyor, sonuçların Vatanımızın ve Milletimizin hayrına olmasını temenni ediyorum.

Saygılarımla” ifadelerini kullandı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST