13 ilde FETÖ operasyonu

KALEM Farkıyla...

13 ilde FETÖ operasyonu

13 ilde FETÖ operasyonu

Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Tekirdağ merkezli içinde Çanakkale’nin de bulunduğu 13 ilde FETÖ operasyonu düzenlendi. Düzenlenen operasyonlarda 17 şüpheli gözaltına alındı.

Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ ile bağlantıları olduğu tespit edilen ve aralarında astsubay, uzman çavuş, emekli askeri personel, kurum değişikliği yapmış astsubaylar ve öğrenciler ile özel sektör çalışanlarının olduğu 25 şüpheliye yönelik gözaltı kararı verdi. 13 ilde eş zamanlı olarak 25 zanlıyı yakalamak üzere FETÖ operasyonu gerçekleştirildi. Operasyonlarda 17 şüpheli gözaltına alınırken; 8 kişiyi ise yakalama çalışmaları sürüyor. Gözaltına alınan isimler arasında Biga Belediyesi’nden de bir personel de yer aldı. Biga Belediyesi’nin Zabıta Müdürlüğü’nde görevli personelin daha önce de FETÖ nedeniyle gözaltına alındığı ve daha sonra serbest bırakıldığı öğrenildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST