19 Mayıs programı belli oldu

KALEM Farkıyla...

19 Mayıs programı belli oldu

19 Mayıs programı belli oldu

Yarın kutlanacak olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı programı belli oldu. Tören ve kutlamalar yarın sabah Cumhuriyet Meydanı’nda saat 10:00’da Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu ile başlayacak.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı programı belli oldu. İlk tören Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Anıtına çelenk sunumu ile başlayacak. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Kalkan günün önemine ilişkin konuşma yapacak.
Cumhuriyet Meydanı’ndaki törenin ardından, İnönü Caddesi, Ziveriye Sokak, Kayserili Ahmet Paşa Caddesi güzergahında gençlik yürüyüşü düzenlenecek. Çağlar Kaynak Basketbol Sahası ve kordonda ise kutlama etkinlikleri bütün gün sürecek.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST