“1’imiz size karşı yetmedi mi ki 6’mız bir olalım?”

KALEM Farkıyla...

“1’imiz size karşı yetmedi mi ki 6’mız bir olalım?”

“1’imiz size karşı yetmedi mi ki 6’mız bir olalım?”

DEVA Partisi Çanakkale İl Başkanı Berkan Karaca, AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Bülent Turan’ın 6’lı masaya yönelik sarf ettiği sözlerle ilgili açıklama yaptı. Karaca, “Turan’ın 6’sı değil, 66’sı gelse fark etme beyanlarını tebessümle takip ediyorum. 1’miz size karşı yetmedi mi ki 6’mız bir olalım?” dedi.
DEVA Partisi Çanakkale İl Başkanı Berkan Karaca, AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Bülent Turan’a cevaben şöyle dedi: “İktidarın temsilcilerine cevaben; Son günlerde kamuoyunda iktidar temsilcilerinin “6’sı değil, 66’sı gelse fark etmez”, “1+6’lı masa” şeklindeki beyanlarını tebessüm ile takip ediyorum. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki; 6 siyasi parti olarak “Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem”e geçebilmek için bir araya geldik. Yarın siz de geçelim deyin, siz de gelin o masaya oturun.”
“Ayrıca 1’imiz size karşı yetmedi mi ki 6’mız bir olalım? İttifak yapıyormuşuz gibi boş algılar yapmayı bırakın. Artık son döneminiz olduğu için uykularınızın kaçtığının farkındayız. Partinizden devamlı olarak istifa ederek DEVA Partimize gelen vatandaşlarımızı görüp duyduğunuzdan dolayı içinde bulunduğunuz psikolojiyi normal karşılıyorum. Halkımız endişe etmiyor, çünkü DEVA Partisi var artık. Bizim +1’miz milletimiz. Onlar da sizi ilk seçimde müsait bir yerde indirecekler.”
Esra Çanlı

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST