2019 Yılı Araştırma Teşvik Ödülü ÇOMÜ’nün

KALEM Farkıyla...

2019 Yılı Araştırma Teşvik Ödülü ÇOMÜ’nün

2019 Yılı Araştırma Teşvik Ödülü ÇOMÜ’nün

Türkiye Deprem Mühendisliği Derneği 2019 Yılı Araştırma Teşvik Ödülü’nü ÇOMÜ Jeofizik Mühendisliği Bölümünden Arş. Gör. Dr. Özlem Karagöz Tan aldı.

Deprem sürecinde yer koşullarını tanımlayan çalışmalar yapan Arş. Gör. Dr. Özlem Karagöz Tan, Deprem Mühendisliği ve Sismoloji bilimlerine gelecekte önemli katkılarda bulunabilecek nitelikteki nümerik deprem simülasyonu, mikrotremor SPAC yöntemi ile zeminlerin bir boyutlu hız yapısını belirlenmesi ve yer hareketi tahminleri çalışmaları ile Araştırma Teşvik Ödülü’ne layık görüldü.
Arş. Gör. Dr. Özlem Karagöz Tan’a ödülü, ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde yapılan 5. Uluslararası Deprem Mühendisliği ve Sismoloji Konferansı’nın açılış töreninde takdim edildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST