3 operasyon bir arada

KALEM Farkıyla...

3 operasyon bir arada

3 operasyon bir arada

3 operasyon bir arada
Çanakkale Devlet Hastanesi’nde yatan 68 yaşındaki kadın hastaya 3 damar koroner bypass, ana damar değişimi ve aort kapak tamiri operasyonları yapıldı.
Bir süredir yaşadığı göğüste ağrı ve baskı hissi, merdiven çıkarken yorulma şikayetleri üzerine Asendan aort anevrizması (Ana damar genişlemesi), 3 damar koroner arter hastalığı ve aort kapak yetmezliği tespit edilen 68 yaşındaki hastaya Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi’nde bir dizi başarılı operasyon yapıldı.
Operasyonu gerçekleştiren başarılı KVC uzmanlarından Op. Dr. Kıvanç Bayatlı “Gerekli ameliyat hazırlıkları yapılan 68 yaşındaki bayan hastamıza 3 damar koroner bypass, asendan aorta replasmanı (Ana damar değişimi), ve aort kapak tamiri operasyonlarını ekip olarak başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Hastamızın genel durumunun iyi olması ve şikayetlerinin geçmesi üzerine 6. Gününde şifa ile taburcu edildi” dedi.
Hastayı odasında ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten Başhekim Op. Dr. Hasan Keser ise “Başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı Kalp-Damar Cerrahisi ekibimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Galeri

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST