3 yıldır evi yoktu, sonunda canından da oldu!

KALEM Farkıyla...

3 yıldır evi yoktu, sonunda canından da oldu!

3 yıldır evi yoktu, sonunda canından da oldu!

Ayvacık’a bağlı Tabaklar köyünde, konteyner evde çıkan yangında 71 yaşındaki Necmi Talu, hayatını kaybetti. Talu, 2017’deki Ayvacık depreminde evi zarar gördüğü için bir süredir konteynerde yaşıyordu.

Necmi Talu 71 yaşındaydı. 2017 yılında Ayvacık’ta meydana gelen depremde evi hasar gördüğü için ise bir süredir konteyner bir evde tek başına yaşıyordu. Yapımı hala tamamlanamayan evi yüzünden bir göz odadaki yerde tek başına hayat mücadelesi veren talihsiz adam, geçtiğimiz gün ise konteyner evinde sebebi bilinmeyen bir yangından dolayı yaşamını yitirdi.
Yangında ev kullanılamaz hale gelirken, park halindeki otomobilde de hasar meydana geldi. Talu’nun cesedi ise Bursa Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Jandarmanın olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST