38 yıllık tecrübesini aktardı

KALEM Farkıyla...

38 yıllık tecrübesini aktardı

38 yıllık tecrübesini aktardı

Çanakkale Valiliği Emekli Halkla İlişkiler Müdürü Nevzat Yurdaer, ÇOMÜ Siyasal Bilgiler Fakültesi öğrencilerine halkla ilişkiler anlattı.

Çanakkale Valiliği’nde yaklaşık 38 yıl boyunca Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak görev yapan Nevzat Yurdaer, bilgi ve tecrübelerini üniversite öğrencileriyle paylaştı. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi Bölümü’nde Öğretim Görevlisi Gökhan Bayram’ın ders konuğu olan Yurdaer öğrencilere halkla ilişkiler ile ilgili pratik bilgiler aktardı. Bürokrasi, protokol kuralları, yöneticilerle ilişkiler, basınla ilişkiler konusunda aktarımlarda bulunan Yurdaer, öğrencilere uzmanlaşmalarını ve işlerini severek yapmalarını tavsiye etti. Ders, öğrencilerden gelen soruların yanıtlanmasıyla devam etti. İlgiyle takip edilen dersin sonunda Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Erkul, konuğunu makamında ağırlayarak eğitime katkıları için teşekkürlerini sundu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST