9 bin 300 esnaf 892 milyon TL kredi kullandı

KALEM Farkıyla...

9 bin 300 esnaf 892 milyon TL kredi kullandı

9 bin 300 esnaf 892 milyon TL kredi kullandı

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İbrahim Ejder, Kalem Gazetesi’ne yaptığı değerlendirmede geçtiğimiz yıl il genelinde esnafın kullandığı kredi tutarını açıkladı.
Çanakkaleli esnaf son yıllarda hem pandemi hem de ekonomik krizin yükünü omuzlamakta zorlanırken çareyi ise kredi kullanmakta buldu. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İbrahim Ejder de, 2021 yılında il genelinde kullanılan kredi tutarını Kalem Gazetesi’ne açıkladı. Ejder, ihtiyaç sahibi esnafın her zaman yanında olduklarını belirterek “Geçtiğimiz sene 9 bin 300 esnaf, kooperatifimizden 892 milyon TL kredi kullandı. Bu rakama ilçeler de dahil. Bizler kooperatif olarak her zaman esnafımızın yanındayız” ifadelerini kullandı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST