Adnan Köse aday olmaktan vazgeçti

KALEM Farkıyla...

Adnan Köse aday olmaktan vazgeçti

Adnan Köse aday olmaktan vazgeçti

Kepez Belediyesi Başkanlığı için aday adaylığını açıklamak için hazırlanan Adnan Köse dün aday adayı olmaktan vazgeçtiğini belirtti.
Kepez Belediye Başkanı eski danışmanı olan Adnan Köse geçtiğimiz gün Kepez Belediye Başkanlığı için aday adayı olacağını söylemiş, Cuma günü CHP Merkez İlçe Başkanlığında saat 12.00’da basın toplantısı düzenleyeceğini belirtmişti. Ancak Köse ani bir karar ile aday adayı olmaktan vazgeçtiğini açıkladı. Dün Kepez Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Kepez Belediye Meclis Üyesi Erhan Bektaş’ın ardından açıklamalarda bulunan Köse, “Ben de Kepez Belediye Başkanlığına aday adaylığımı açıklayacaktım ama bugün Erhan kardeşimin açıklamalarından sonra Erhan kardeşim adına Kepez Belediye Başkan Aday Adaylığından çekiliyorum. Onun sonuna kadar arkasındayım. Her zaman da yanında olacağım” dedi. Köse’nin bu açıklamaları partililerin tarafından alkışlarla karşılandı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST