Aerobik Jimnastik Gelişim Kampı Sona Erdi

KALEM Farkıyla...

Aerobik Jimnastik Gelişim Kampı Sona Erdi

Aerobik Jimnastik Gelişim Kampı Sona Erdi

19-26 Ağustos tarihleri arasında Aerobik Jimnastik Gelişim Kampı düzenlendi.

Kampa, Çanakkale Erken Sanat Spor Akademisi, Çanakkale Jimnastik Gençlik ve Spor Kulübü ve Enerji Gençlik ve Spor Kulüplerinden toplamda 65 sporcu katıldı. Sporcular için oldukça verimli geçen kamp, Aerobik Jimnastik Ulusal Hakem Özlem Keskin’in yönetimiyle, milli hakem Petek Ercan, milli antrenör Ömür Koçak, Onur Koçak, İlknur Pala, bale eğitmeni Uğur Aylıkçı ve yardımcı antrenörler Sena Akman, Cennet Akkuş ve Aybüke Batur eşliğinde tamamlandı. Kamp sonunda milli antrenör Ömür Koçak, “Bu süreçte bizden desteklerini esirgemeyen Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’ne, ulusal hakemimiz Özlem Keskin’e ve kamp organizatörü Svetlana Aktoprak’a teşekkür ederiz” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST