AK Parti adaylarını tanıttı

KALEM Farkıyla...

AK Parti adaylarını tanıttı

AK Parti adaylarını tanıttı

Ak Parti Belediye Başkan Adayları açıklandı. Anafartalar Spor Salonu’nda düzenlenen Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı’nda adaylar, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş tarafından duyuruldu.

Toplantıya AK Parti TBMM Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’nun yanı sıra AK Parti Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider, AK Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız, geçmiş dönem AK Parti Çanakkale Milletvekillerinden Müjdat Kuşku, MHP İl Başkanı Hakan Pınar ve çok sayıda partili de katıldı. Numan Kurtulmuş aday tanıtım toplantısı öncesinde yaptığı açıklamada; ” Çanakkale destanların, hedeflerin kentidir. Çanakkale gelecek asırlara aktardığımız bir milli hedefimizdir. Taşı, toprağı kahraman olan bir kentimizdir. Bizim işimiz memleket, Ayhan Başkan da Allah’ın izniyle Çanakkale’yi hak ettiği noktaya taşıyacak. Köprümüzü yapıyoruz gördüğünüz gibi ve bu köprüyle sadece kıtaları değil, hayalleri umutları da birbirine bağlayacağız. Bu şehrin köprülerini, binalarını, kültürel ve sanatsal anlamda da kalkınmasını daha da üst noktaya getireceğiz inşallah. 15 yıldır bu ülkeyi yöneten zat, bu kente etli pilav dağıtmaktan başka ne yaptı? Bir seçim kampanyasının başlangıcındayız bildiğiniz gibi. Ak Parti her alanda büyük Türkiye’yi ortaya koyacak inşallah. Bunun yereldeki etkilerini de Çanakkale de hep beraber göreceğiz” ifadelerine yer verdi. Daha sonra adaylar tek tek kürsüye çağırıldı. Buna göre Çanakkale’nin AK Parti adayları şu isimden oluşuyor:

Çanakkale Merkez…….Ayhan Gider, Ayvacık……Mehmet Ünal Şahin, Bayramiç…Sadettin Aslan, Biga………..Bülent Erdoğan, Bozcaada…..Erdoğan Madak, Çan…………Abdurrahman Kuzu,Ezine………Güray Yüksel, Eceabat…..Adem Ejder,Gelibolu…..Bülent Çetin, Gökçeada….Muzaffer Dağlar,Lapseki……..Eyüp Yılmaz, Yenice……..Veysel Acar,Belde Belediye Başkan Adayları,Kepez……. Alper Altınok,Geyikli—– Mevlüt Oruçoğlu,Umurbey—- Nail Pekşen,Çardak—– Ahmet Öztürk,Küçükkuyu —- Halil Zahit Mert,Karabiga—– Ahmet Elbi,Gümüşçay….. Adnan Pastırmacı,Terzialan—- Tuncay Göymen,Kalkım—– İbrahim Taşkın,Evreşe—- Ali Kamil Soyuak,Kavakköy—- Yağmur Erçoban.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST