AK Parti Kadın Kollarından aşure dağıtımı

KALEM Farkıyla...

AK Parti Kadın Kollarından aşure dağıtımı

Çanakkale AK Parti Kadın Kolları İskele Meydanında aşure dağıtımı gerçekleştirdi.

Çanakkale AK Parti Kadın Kolları Muharrem Ayı’na girilmesi nedeniyle dün İskele Meydanında aşure dağıtımı gerçekleştirdi. Aşure dağıtımına halk yoğun ilgi gösterdi. Etkinliğe Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir ve çok sayıda partili katıldı. Çanakkale Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Üstün aşureyi kendi elleri ile dağıttı. Sonrasında açıklamalarda bulunan Üstün, “Genelde 1 hafta 10 gün sonra aşureler dağıtılır. Aslında ilk gün de dağıtılabilir. Oruç birinci, dokuzuncu veya onuncu günü tercihen tutulur. Bu yüzden biz de ilk gün de başlanabileceği için, bugünden başladık. Açılışını yapmış olduk. Bereketli olsun dedik. Çok teşekkür ediyorum gelenlere” dedi.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST