AK Parti’den ÇTB’ye ziyaret

KALEM Farkıyla...

AK Parti’den ÇTB’ye ziyaret

AK Parti’den ÇTB’ye ziyaret

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ve yönetim kurulu üyeleri Çanakkale Ticaret Borsasını ziyaret etti.

Çanakkale AK Parti Merkez İlçe yönetimi Çanakkale Ticaret Borsasını ziyaret etti. Ölçek ve yönetimini ziyarette Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Kaya Üzen karşıladı. Ziyarette açıklamalarda bulunan Ölçek “Ticaret Borsamız kentimiz için büyük bir değerdir. Kaya başkanımızda bu anlamda çalışmalarını en iyi şekilde yürütüyor. Ekonomimiz üzerinden suni oyunlar oynamak isteyenlere sanayi odalarımız, borsalarımız gibi sivil toplum kuruluşları dimdik durarak bunlara aman vermiyor. Kısa süredede bu dalgalanmanın sona ereceğini biliyoruz. Herkes tek yürek, tek vücut bu oyuna dur demelidir. Bizler her zaman sanayicilerimizin yanındayız” dedi. Ticaret Borsası Başkanı Kaya Üzen’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek borsanın çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST