Ak Partinin sürprizi kim?

KALEM Farkıyla...

Ak Partinin sürprizi kim?

Ak Partinin sürprizi kim?

Ak Parti kulisleri, sürpriz genç bir ismi konuşuyor. İşinde başarılı iş insanının önümüzdeki günlerde isminin sızdırılacağı söyleniyor.

Peki, kim bu genç iş insanı?
Şimdilik isim yok. Önümüzdeki hafta bu genç ismin konuşulmaya başlayacağını söyleyen Ak Parti Kulisleri, “Cumhurbaşkanımızın tanımladığı kriterlerin hepsine sahip bir isim. Liberal, işinde başarılı ve siyaseten kirlenmemiş esnaf ” demesi merak uyandırıyor.
Henüz isim yok ama “genç, işinde başarılı esnaf” diye tanımlanması akıllara bazı isimleri getirse de kulisler ser verip sır vermiyor. İsmi belli olmayan, sürpriz genç ismin parti içinde heyecan yarattığına dikkat çekiliyor. Sokağın ve kulislerin sürpriz ismi bakalım kim çıkacak. Biz de merak içinde gelişmeleri takip edeceğiz.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST