Aka ailesi İsviçre’de

KALEM Farkıyla...

Aka ailesi İsviçre’de

Aka ailesi İsviçre’de

Nurteks’in güzeller güzeli sahibesi Nur Aka, geçtiğimiz gün eşi Yücel Bey ve biricik oğulları Yücehan ile birlikte ailecek İsviçre’ye gittiler. İsviçre’nin doğal güzelliklerini gezen Aka ailesi Schhaffhauseni’den oldukça etkilendi. Geziyle ilgili duygularını ifade eden Nur Hanım,”Sonbahar sanattır, diğerleri mevsim… Her gelişimde ayrı güzellikleri keşfettiğim Zürih sonbahar’da ayrı güzeldi. Bu defa bir de Schaffhauseni gezme fırsatı bulduk. Eşsiz ağaçlarla çevrelenmiş Rheinfall şelalesi muhteşemdi. Orta çağdan kalma Schaffhausen, eski sıcak dokulu evleri, renkli panjurlu pencereleri ve iddialı boyanmış cepleriyle zengin bir şekilde dekore edilmiş şahane kasaba. Gezip görmek ne güzelmiş.”dedi. Biz de Aka ailesine daha çok gezip görecekleri güzel bir yıl diliyoruz.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST