Akademik Kurul Toplantısı yapıldı

KALEM Farkıyla...

Akademik Kurul Toplantısı yapıldı

Akademik Kurul Toplantısı yapıldı

Ayvacık Meslek Yüksekokulu Akademik Kurul Toplantısı yapıldı.
Ayvacık Meslek Yüksekokulu 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Akademik Kurul Toplantısı, Rektör Prof. Dr. Sedat Murat, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Pelin Kanten, Genel Sekreter Ayhan Monus, Öğr. Gör. Cahit Akkaya ile akademik ve idari personelin katılımıyla gerçekleşti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile açılan toplantıda, Öğr. Gör. Cahit Akkaya, Ayvacık Meslek Yüksekokulunun 2021 yılı içerisindeki faaliyetlerini ve gelecek yıllara yönelik planlarını aktardığı bir sunum gerçekleştirdi. Prof. Dr. Sedat Murat yaptığı konuşmada Ayvacık MYO’nun gelişiminden memnun olduğu belirtti. Daha sonra Rektör Murat Meslek Yüksekokulu öğrencileri ile görüşerek, öğrencilerin sorunlarını ve isteklerini değerlendirdi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST