Akıl ve zeka oyunları sona erdi

KALEM Farkıyla...

Akıl ve zeka oyunları sona erdi

Akıl ve zeka oyunları sona erdi

Mehmet Akif Ersoy akıl ve zeka oyunları il finali yapıldı.
Bayramiç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Mehmet Akif Ersoy Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası´nın il finali Bayramiç Kapalı Spor Salonunda yapıldı.Şubat ayında, merkez ilçe dahil tüm ilçelerde 1–2. sınıflar Q-Bitz, 3–4. sınıflar Mangala, 5–6. sınıflar Abalone, 7–8. sınıflar Reversi oyunu olmak üzere dört ayrı kategoride yarışan ve her kategoride ilk üç dereceye giren ilkokul ve ortaokul öğrencilerimiz il finaline katılmaya hak kazandı.Turnuvanın il finalinde; her ilçeden 12, toplam 144 öğrenci, danışman öğretmenleri ile birlikte yer aldı.Öğrencilerin eğlenerek yarıştıkları turnuvanın sonunda dereceye giren öğrencilere ve danışman öğretmenlerine ödülleri; Ezine Kaymakamı-Bayramiç Kaymakam Vekili Ali İkram Tuna, Bayramiç Belediyesi Başkan Yardımcısı Ayşe Kuralay, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz ve Bayramiç İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Etik tarafından verildi. Turnuvada, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal Doğancı tarafından desteklerinden dolayı, İlçe Milli Eğitim Müdürlerine teşekkür plaketi verildi.

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST