Akıntıya kapılan gençler yaşamını yitirdi

KALEM Farkıyla...

Akıntıya kapılan gençler yaşamını yitirdi

Akıntıya kapılan gençler yaşamını yitirdi

Ezine ilçesinde denizde akıntıya kapılan 2 genç boğularak hayatını kaybetti.

Ezine İlçesinde Kumburun köyü sahilinde denizin kenarında bulunan küçük adacığa fotoğraf çekmek için geçmeye çalışan 19 yaşındaki Aras Kadıoğlu akıntıya kapıldı. Arkadaşının akıntıya kapıldığını gören 20 yaşındaki Kaan Kemal Kaya, Kadıoğlu’nu kurtarmak için suya atladı. Bir süre sonra 2 kişinin suda kaybolduğunu gören vatandaşlar durumu yetkililere bildirdi. Sahil Güvenlik ekiplerinin bölgede yaptığı aramalarda Kadıoğlu’nun cansız bedenine ulaşıldı. Kadıoğlu’nun cesedi, olay yerindeki incelemelerin ardından Ezine Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Suda kaybolan Kaya’nın bulunması için ekipler çalışma başlattı. Sahil Güvenlik Komutanlığı’nda görevli 7 dalgıç, 3 arama kurtarma botu ve helikopterin de destek verdiği çalışmalarda Kaya’nın cansız bedeni, sahilden yaklaşık 750 metre açıkta bulundu. Kıyıya çıkarılan Kaan Kemal Kaya’nın cesedi, Ezine Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST