Aktif Tırtıllar Gönüllü Başvuruları Başladı

KALEM Farkıyla...

Aktif Tırtıllar Gönüllü Başvuruları Başladı

Çanakkale Koza Gençlik Derneği’nin 2010 yılından bu yana devam ettirdiği ve yüzlerce çocuğun, gönüllünün hayatına dokunduğu “Aktif Tırtıllar” projesinin 2018 -2019 dönemi gönüllü başvuruları başladı.

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada; Aktif Tırtıllar özel bir dönemi ve hedef kitleyi ima etmektedir. Çocukluk – GENÇLİK – Olgunluk yıllarını temsil eden tırtıl – KOZA – kelebek üçlemesinde hedefimiz Çanakkale’de ikamet eden ekonomik anlamda dezavantajlı çocuklara yönelik sosyal, kültürel ve eğitsel gelişimlerine katkı sağlamaktır.

Proje kapsamında 7-13 yaş aralığındaki çocuklara yönelik gerçekleştirilen çalışmalar; görev alan gençler tarafından hazırlanmakta ve yürütülmektedir.

Haftalık olarak gerçekleştirilen planlama toplantılarında, gönüllü gençler; yapılacak çalışmaları kararlaştırmakta, görev bölümü yapmakta ve raporlama faaliyetlerinde görev almaktadır. Yerel kaynaklar ve destekçilerle yürütülen çalışmalar; resim, seramik, tiyatro, dans, dil eğitimi gibi alanlarda çeşitlilik göstermektedir.

Sen de çocuklarla iyi vakit geçirmek ve fark yaratmak istiyorsan başvuru formunu doldurmayı unutma!

Başvuru formu: http://bit.ly/2NKXw6n

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST