Alkışlar İÇDAŞ spor kulübüne

KALEM Farkıyla...

Alkışlar İÇDAŞ spor kulübüne

Alkışlar İÇDAŞ spor kulübüne

U 12 kız takımlarından; İzmir den Rönasans S.K.-Bandırma Basketbol S.K.-İstanbul’dan Optimum takımlarının ve İÇDAŞ S.K. sporcuları tüm hünerlerini göstererek Biga seyircisinden bol bol alkış aldılar.

İÇDAŞ, Biga’da sömestr basketbol turnuvası gerçekleştirdi. İÇDAŞ S.K. Yönetim Kurulu Ve Basketbol Şubesinden Sorumlu İrfan Zeren, “Organizasyondan tam puan alarak alnının akı ile çıktılar. Müsabakalar boyunca misafir takımlarını ve maçları yöneten hakemlerimize gösterdikleri ilgi ve alakadan büyük teşekkür ederiz” dedi. Biga basketbol seyircileri de organizasyona tam destek verdiler. Oynanan maçlar sonunda, İÇDAŞ S.K. Yönetim Kurulu Üyesi Tuncay Tavus tarafından katılımcılara anı olarak plaketler takdim edildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST