Alkışlar İrem’e

KALEM Farkıyla...

Alkışlar İrem’e

Alkışlar İrem’e

27-30 Eylül 2018 tarihleri arasında Konya’da yapılmakta olan ümitler ve yıldızlar milli takım seçme müsabakasında sporcu İrem Dinç 4 maçı da nakavtla alarak yarı final maçına çıktı. Hocaları Hasan Altunışık,”yarı final maçını da 16-5 almayı başardı. 5 maçını da yoğun bir performans harcayarak yorgun düşen sporcu İrem Altıncı maçını yani final maçını kural gereği şampiyona boyunca hiç maç yapmadan dinlenerek final maçına çıkan sporcuya 10-16 yenilerek İspanyada yapılacak olan Avrupa şampiyonasına katılma hakkını kaybetti. Önemli değil sporcumuz gereğini yaparak mükemmel maçlar çıkartmayı başardı nasip değilmiş inşallah bir daha nasip olur. İrem’i bu yapmış olduğu mükemmel maçlardan dolayı kutluyor kendisini alnından öpüyorum.” dedi. Biz de güzel İrem’i mücadelesi ve başarısından dolayı tebrik ediyoruz.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST