“Allahtan asgari ücrete zam yaptın…”

KALEM Farkıyla...

“Allahtan asgari ücrete zam yaptın…”

“Allahtan asgari ücrete zam yaptın…”

Adilcan Öndeş isimli Çanakkaleli bir vatandaş zamlı gelen elektrik faturalarına adeta isyan etti. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Öndeş, Allahtan asgari ücrete zam yaptın, keşke yapmasaydın. Fitil fitil getirdin insanların burnundan” ifadelerini kullandı.

Adilcan Öndeş isimli Çanakkaleli bir vatandaş elektrik faturalarına isyan etti. Öndeş paylaşımında, “Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın … Beter olun inşallah 700-800 TL gelen elektrik faturası 1750 TL 900 TL gelen fatura 1900 TL haram zıkkım olsun. Ben unutmayacağım bunu ama inşallah bu millet de unutmaz…!!! Allahtan bir asgari ücrete zam yaptın keşke yapmayaydın fitil fitil getirdin insanların burnundan! Yazık günah ve Allah korkusu yok inşallah yemek nasip olmaz boğazınızda düğüm düğüm kalır! SANDIKTA GÖRÜŞECEĞİZ!” ifadelerine yer verdi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST