Altın Yıllar etkinliklerine online devam ediyor

KALEM Farkıyla...

Altın Yıllar etkinliklerine online devam ediyor

Altın Yıllar etkinliklerine online devam ediyor

Altın Yıllar Yaşam Merkezi faaliyetlerine online olarak devam ediyor.

65 yaş ve üzeri kıdemli kentlilere yönelik uzun yıllardır hizmet veren Altın Yıllar Yaşam Merkezi, salgın hastalık sürecinde faaliyetlerine çevrimiçi olarak devam ediyor. Online etkinliklere yönelik yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:“Kıymetli Altın Yıllar Yaşam Merkezi kullanıcılarımız ve kentimizde yaşayan 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımız zorlu günlerin üstesinden gelebilmek için en uygun koşullarda yanınızda olmayı sürdürmekteyiz. Altın Yıllar Yaşam Merkezimizde uzman personellerimiz sizler için uygulayıcı, eğitici ve eğlendirici video çekimleri yapılarak yayımlanmaktadır. ‘Psikolog Sohbetleri’, ‘Spor Saati’, ‘Nefes Egzersizleri’, ‘Satranç Günleri’, ‘Hobi Saati’ vb. atölyelerimizi online takip edebilirsiniz.
Sizler de bize katılmak isterseniz; Facebook için ‘Çanakkale Altın Yıllar’ , İnstagram için ‘altn_yllar’ sayfalarını takip ederek online çalışmalara katılabilir ve evlerinizde uygulayabilirsiniz. Online olarak yanınızda olmaya devam ediyoruz. Haydi siz de bize katılın.” Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü Altın Yıllar Yaşam Merkezi Detaylı Bilgi için: Tel: (0286) 218 34 15”

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST