Altın Yıllar kıdemli kentlilerin yanında

KALEM Farkıyla...

Altın Yıllar kıdemli kentlilerin yanında

Altın Yıllar kıdemli kentlilerin yanında

Çanakkale Belediyesi Altın Yıllar Yaşam Merkezi, pandemi sürecinde de kıdemli kentlilerimizin yanında olmaya devam ediyor. Altın Yıllar Yaşam Merkezi Yöneticisi Sosyolog Işıl Çalışkan öncülüğünde bir araya gelen, Merkez Psikoloğu Duygu Geyik, Fizyoterapist Serap Apaydın’ın yanı sıra Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Coşkun Bakar, Prof. Dr. Gamze Çan ve Doç. Dr. Sibel Oymak Yalçın, önümüzdeki süreçte pandemi süreci ile ilgili yapılması planlanan bilgilendirici eğitimler ile ilgili çalışmaları planlamak amacı ile bir araya geldi. Altın Yıllar Yaşam Merkezi tarafından hazırlanan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Halk Sağlığı Uzmanları tarafından düzenlenecek olan pandemi süreci ile ilgili bilgilendirme çalışmaları, kısa süre içerisinde kıdemli kentlilerimiz ile online ortamda buluşacak.

Galeri

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST