Anılarla dolu kutlama

KALEM Farkıyla...

Anılarla dolu kutlama

Anılarla dolu kutlama

Müge-Celal Karakaş çiftinin ikiz çocukları Ceylin Eylül ile Ozan Efekan, önceki gün doğum günlerini kutladılar. 20 yaşına giren ikizleri, ailesinin yanı sıra sevenleri de yalnız bırakmadı.

Truva Otel’de kentin eşsiz manzarası olan boğaza karşı akşam yemeği yiyen Karakaş ailesi objektiflere böyle yansıdı. Bol kahkahalı sohbetlerin gerçekleştiği yemeğin ardından pasta kesip bu anlamlı günü kutlayan Karakaş ailesi oldukça keyifli bir akşam geçirdi.

Müge Hanım; “4 benim şanslı sayımdır. Evlilik tarihim 22, 2+2=4, çocuklarımın doğum günü yani bugün (4 Eylül).Bilmeden sevmişim bu sayıyı demek ki, hayatta bazı tesadüfler vardır. İlginçtir. 20 yıl önce bugün VKV (Vehbi KOÇ Vakfı) Amerikan Hastanesine apar topar erken doğuma uçtuk. Korku, endişe, belirsizlik içinde. Şükürler olsun yaradan yavrularımızı bize bağışladı. Ana-baba olmanın mutluluğunu yaşadık. Yıllar geçti 2 yıl önce oğlumuz Ozan Efekan Koç Üniversitesi’nde öğrenci oldu. Bugün geçmişe gidip gelirken bunlar aklıma geldi. 20 yıl önce Dardanel air uçağını hiç düşünmeden bizim için sorgusuz sualsiz kullanıma veren Niyazi Önen ile zarif eşi Zeliha Önen, uçak için bağlantı kuran Cevat Can abimize, sevgili doktorum ve can arkadaşım Op.Dr. Cem Reşat Göknur, İstanbul’da hastane de bizi karşılayan gelinimiz Yeşim Özdemir Tunaboylu, babası Nurullah Şadi Özdemir, kayın validem Nuriye Karakaş canım annem, cennette ki babam, evlerin de kaldığımızı halamız Fatma Üner, Cemile Üner Alp hepinize sonsuz sevgi ve saygılarımızla teşekkürü borç bilirim. Sevgilerimle kendim ve eşim Celal Karakaş adına duygularımı paylaşmak istedim. Ağlıyor muyum? Evet” sözleriyle duygularını ifade etti.

Biz de Kalem ailesi olarak ikizlere ‘iyi ki doğdunuz’ diyor, Karakaş ailesine mutlu ve sağlıklı bir yaşam diliyoruz.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST